Обласне методичне об’єднання викладачів обліково – економічних дисциплін ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Миколаївської області

       28 вересня 2018 року на базі Мигійського коледжу Миколаївського національного аграрного університету відбулося обласне методичне об’єднання викладачів обліково – економічних дисциплін ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Миколаївської області.

   Відкрила засідання методичного об’єднання заступник директора з навчальної роботи Мигійського коледжу Тетяна Кузнєцова, яка привітала учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу та побажала плідної праці.

    У засіданні методичного об’єднання обліково – економічних дисциплін взяли участь представники від навчальних закладів Миколаївщини ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації. Педагоги зібрались, щоб обмінятись досвідом та обговорити актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян. Була заслухана доповідь Людмили  Музиченко на тему: «Особливості організації роботи циклової комісії обліково – економічних дисциплін, щодо формування професійної компетентності студентів».

    Світлана Ковальчук, викладач економічних дисциплін, поділилася власним досвідом проведення заняття з менеджменту на тему: «Аналіз конфліктних ситуацій та шляхи виходу з них».

   Учасники зустрічі ознайомились з методичним забезпеченням дисциплін економічного циклу, виконанням курсових робіт з економічних дисциплін, зупинилися на  проблемах професійної підготовки студентів у сучасних умовах. Особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у навчальний процес.

    Після основної робочої частини гостям коледжу була запропонована екскурсія до регіонально – ландшафтного парку «Бузький Гард».

     Голова методичного об’єднання обліково – економічних дисциплін Ірина Несен у ході підведення підсумків засідання  окреслила перспективи роботи методоб’єднання на наступний навчальний рік, з урахуванням змін, що постійно відбуваються в освітній галузі. Крім того, вона наголосила на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів.

      Методичне об’єднання пройшло на  високому  рівні та у доброзичливій обстановці. Бажаємо учасникам подальших успіхів  та наснаги на освітянській ниві.

Наталя Тарасова, методист навчальної частини коледжу.