Козацькими стежками

14 жовтня православні християни святкують День святої Покрови Пресвятої Богородиці.

Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Цікаво що козаки настільки глибоко шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – козацька покрова. Тож козак в українській культурі звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

З 2015 року 14 жовтня є держаним святом – Днем захисника України, а з 2021 року – Днем захисників та захисниць України.

12 жовтня в Мигійському коледжі Миколаївського НАУ відбулася святкова спортивно-розважальна програма «Козацькими стежками» організована здобувачами освіти групи Т-21 (куратор Гордієнко А.М), а також керівником фізичного виховання – Криленком І.В. Організатори привітали з наступаючим святом та розповіли про традиції, історію святкування в Україні.

Під час спортивно-розважальної програми проходили турніри з шашок (суддя Андрусишин Г.В.), армрестлінгу (суддя Коваленко А.А.) та подолання штучної смуги перешкод (суддя Гордієнко А.М.).

В турнірах місця розподілились наступним чином:

З шашок:

І місце – Рогожинська Уляна, група Т-11; ІІ місце – Тамаєва Маргарита, група АМ-11; ІІІ місце – Пономаренко Анна, Т-21.

З армрестлінгу:

І місце – Криленко Богдан, група В-21; ІІ місце – Хоменко Денис, група А-22; ІІІ місце – Савескул Артем, група А-21.

З подолання штучної смуги перешкод:

І місце – «Ветеринарна медицина» – група В-11; ІІ місце – «Агрономія» – група А-11; ІІІ місце – «Менеджмент» – група АМ-11; ІІІ місце – «ТВППТ» – група Т-11

 

По завершенню свята переможці та учасники були нагородженні грамотами та смаколиками від студентської профспілкової організації.

Шановні колеги та студенти коледжу вітаємо Вас з чудовим святом – Днем захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов’язок! Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панує довіра і мир, а в роботі – стабільність!

 

Голова студентського профкому                                  А.М.Гордієнко