День сім’ї, любові й вірності

День сім’ї, любові й вірності – чудове свято, яке щороку відзначається в середині травня.

Міжнародний день сім’ї 2018 року Україна і світ святкують 15 травня. Цей день було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році.

Гадаємо, ти погодишся з думкою  про те, що сім’я, як найперший і основний елемент суспільства, є берегинею людських цінностей, історичної, культурної та етичної спадковості поколінь. Крім того сім’я для кожного з нас має бути джерелом любові, вірності, поваги, турботи і захисту − тією базою і основою, без якої не може існувати людина.

Адже саме сім’я є початком і центром соціального життя кожної людини, вона забезпечує добробут всіх її членів, починаючи з народження дітей, їхнього виховання, навчання, становлення, виходу в доросле життя, а також турботи про літніх − бабусь і дідусів.

15 травня 2018 року в Мигійському коледжі було проведено ряд заходів серед студентів, таких як:

  • Інформаційна година «Що я знаю про свої права.» серед студентів І – IІІ курсів;
  • Лекція на тему «Порядок державної реєстрації шлюбу.» серед студентів І – IІІ курсів;
  • Диспут на тему: «Сімейні відносини без укладення шлюбу: за і проти.» серед студентів ІІІ-IV курсів;
  • Опитування на тему: «Аналіз сімейних цінностей: мотивом для вступу в шлюб є…» серед студентів ІІІ-IV курсів.

В заходах була задіяна

Проведення таких заходів дає можливість підвищити рівень інформованості студентства в питаннях, що стосуються сімей і поглибити розуміння соціально-економічних і демографічних процесів, що впливають на стан сімей.

Є гарне прислів’я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок — навряд чи. Ось так і з сім’єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися… А як солодко ділити перемоги з рідними людьми! Сьогодні, в День сім’ї, прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

М. О. Верба, педагог – організатор