День студента 2017

  Веселі, дотепні, кмітливі, розумні й талановиті — такими були студенти в усі часи. Не дивно, що Міжнародний день студента в Мигійському коледжі Миколаївського НАУ відзначили грою КВК. 

  Назвали студентський КВК — «Турнір знавців професій!». У дотепності змагалися команди Технологічного відділення «Унікуми», агрономічного відділення «Ботани», економічного відділення «VIP – селюки», а також команда ветеринарного відділення «Люди в білом»

   Учасників гри привітав директор коледжу Тофан О. П. Він нагадав, що Міжнародний день студента пов’язаний із трагічними подіями — розгоном у 1939 році мирної студентської демонстрації в Чехії, сутичками з поліцією, арештами й стратами національно свідомої чеської молоді. За словами директора, саме в таких подіях проявляється дух студентства, гартується його сила. І зараз весь світ святкує 17 листопада Міжнародний день студента. Олександр Петрович висловив щире захоплення нашими студентами, відзначив їхню роль у державотворчих процесах, у новітній історії України. Поряд із цим, зазначив він, студентське життя неможливе без гумору.

  Гра вийшла цікавою й напруженою. Журі в складі викладача фізичного виховання Ігоря Вікторовича, вихователя гуртожику Тамари Вікторовни, паспортиста коледжу Алесі Вікторовни було непросто визначитися з переможцем.

«Кожен достойний перемоги, — зізнався Ігор Вікторович. — Але в нашому конкурсі тільки один переможець, і це команда «Унікуми».

  Усі команди отримали від профспілкового комітету університету торти. А команда «Унікуми» — ще й грошову винагороду.

Куратор групи Т – 32: Корецький Микола Сергійович.