День знань.

     31 серпня 2018 року в Мигійському коледжі Миколаївського національного аграрного університету пройшла святкова лінійка до Дня Знань.

      Цей день для всіх студентів був радісним і водночас хвилюючим. В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокурсників – гордість і тривога, адже вони прийшли до коледжу вперше.

      З доброзичливістю та вірою в їхню енергію, завзятість і активність, зустрічали на святі Першого Дзвоника студентів І курсу.

      Також традицією на святковій лінійці для нашого коледжу стало вручення студентської символіки студентам першокурсникам.

          На урочисту лінійку також завітали вельмишановні гості: в. о. ректора Миколаївського національного аграрного університету – В’ячеслав Сергійович Шебанін, голова Первомайської районної державної адміністрації – Володимир Вікторович Вовк.

        З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай новий навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

М. О. Верба, педагог – організатор