Виставка «Щедрість рідної Землі»

9 листопада 2018 року в коледжі проведена виставка «Щедрість рідної землі», де були представленні композиції із сільськогосподарської продукції та сама продукція, з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Метою цього заходу є: формування патріотичних почуттів, високих моральних цінностей, національної свідомості, людської гідності, почуття любові до України, до обраної професії, формування почуття вишуканості і краси, розуміння прекрасного.

Урочисте відкриття виставки відбулося на території коледжу. З вітальними словами до студентів, викладачів та працівників сільського господарства звернувся голова Первомайської районної державної адміністрації В. В. Вовк.

   

У виставці  взяли участь 15 навчальних груп. Студенти показали вміння поєднувати сільськогосподарську продукцію з різноманітними  квітковими композиціями та користуватися різними технологіями їх виготовлення.

     

   

          

Вони проявили неабиякі творчі здібності до поставленого завдання: тут і композиції із квітів, і щедрі дари ланів,  різні вироби з природного матеріалу, приготування різними технологіями м’ясної продукції та козацької страви – куліша.

Наприкінці заходу адміністрація коледжу та студенський профком привітали всіх присутніх зі святом, а студентів груп нагородили солодощами.

    

   

Виставка потішила своєю красою, різнобарв’ям, бо студенти  вклали в поробки і композиції частину своєї душі, подарувавши всім гарний настрій та віру у мирне майбутнє.