Фестиваль «Софіївські зорі»

13 квітня 2017 року на базі Миколаївського національного аграрного університету пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі».

Метою фестивалю є активізація і популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва, підвищення рівня виховної роботи, формування художньо-естетичних смаків, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності, широка пропаганда і подальший розвиток кращих зразків українського мистецтва.

Фестиваль сприяє розвитку нових талантів, сповненню молодих сердець щирістю та добром. Мистецьке дійство «Софіївські зорі» є ознакою того, що молоде покоління повертається до духовних джерел свого народу, черпаючи з них силу, завзяття і наснагу, зберігає і примножує славні вікові традиції української культури, окрилює на нові творчі пошуки та здобутки.

Загальна програма фестивалю тривала дві години,  всі ми були свідками чудових виступів студентів та їх художніх керівників. На закінчення свята усі учасники та глядачі виконали «Гімн університету».

Від нашого Мигійського коледжу приймали участь дует – Тимофіїнко Оксана та Затуливітер Аліна з піснею «Весняна», дует – Савіна Світлана та

Олійник Андрій з піснею «Гуцулко кохана» та колектив «Натхнення» – з піснею «Ішов козак потайком …».

Найкращих виконавців фестивалю журі відзначило грамотами:

Сьогодні жоден з учасників і організаторів фестивалю “Софіївські зорі” не сумнівається, що мистецьке дійство допомагає розквіту нових талантів, воно сповнює молоді серця щирістю і добром. Адже молоде покоління, повертаючись до духовних джерел свого народу, черпає з них силу, завзяття й наснагу, зберігає й примножує славні вікові традиції нашої української культури і, що не менш важливо, – окрилює студентство на нові творчі пошуки і самореалізацію.

Тож нехай сяють “софіївські зірочки” і впевнено розквітає мистецьке свято – студентський фестиваль “Софіївські зорі”.

 

 

 

 

Наші студенти також були відзначенні грамотами: