“Декада агрономічних дисциплін”

В період з 07.11.2016 по 14.11.2016 року в коледжі проходила декада агрономічних дисциплін.

07.11.2016 викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Солодовник А.О. провела олімпіаду в групі А-31. Під час олімпіади студенти групи рішали тестові завдання та давали відповіді на питання членів журі.  За результатами олімпіади І місце посіла Буценко Анжела, ІІ місце – Шелест Андрій, ІІІ місце – Гетьман Дмитро.

8.11. 2016 року викладач Порхун А.Ф. та студенти групи А-21 провели дискусію на тему «Основні види добрив та їх характеристика». Студентами Анастасенком Д., Дорошенком О., Шаповаловою Л. та Приходьком В. були підготовлені презентації по даній темі. Під час дискусії студенти обговорювали необхідність внесення тих чи інших добрив в конкретних випадках. В кінці дискусії викладач провела тестове опитування для виявлення рівня засвоєння матеріалу.

09.11. 2016 року викладач дисципліни «Охорона праці» Родченко В.В. провів зустріч з представником служби з  охорони праці Ярмульським В.А. для студентів груп А-21, А-31, А- 41. Під час зустрічі Ярмульський Вадим Аркадійович затронув питання інструктажів з охорони праці, правил дотримання  техніки безпеки під час роботи, розслідування випадків з травмування людини під час виконання робіт та  наслідків за їх порушення. Студенти з зацікавленістю слухали інспектора та задавали питання , які їх цікавили.

09.11. 2016 року викладач Хитрук Н.В. провела круглий стіл по темі:  «Технологія консервування плодоовочевої продукції» для груп АМ-21, А-21 під час якої студенти обговорювали  основні способи консервування продукції та були показані відеофільми виготовлення томатної пасти, варення, яблучного соку, солених та маринованих огірків, заморожування плодів.

10.11. 2016 в групі А-21 разом з викладачем Хитрук Н.В. було проведено відкрите засідання гуртка на тему: «Грунти України та їх різноманітність» . Студенти Анастасенко Д., Вітер Н., Чабан Р. підготували презентації по ґрунтах зон Полісся, Лісостепу та Степу. Разом з викладачем були розроблені заходи по підвищенню родючості цих ґрунтів.

11. 11. 2016 р. Завідувач відділенням «ВППТ» Чумак В.В. та викладачі Хитрук Н.В., Коваленко А.А. провели екскурсію в Миколаївський національний аграрний університет для студентів 3-4 курсів спеціальностей «Виробництво і переробка продукції тваринництва» та «Виробництво і переробка продукції рослинництва». Під час екскурсії у студентів була зустріч з І проректором Миколаївського національного аграрного університету Бабенком Д.В., також був проведений концерт студентами університету. Після цього викладачі університету спеціальностей «ВППТ» та «Агрономія» ознайомили наших студентів з навчальними корпусами, бібліотекою та оснащенням аудиторій. студенти відвідали музей університету. Була жива бесіда зі студентами МНАУ, під час якої вони обмінювалися враженнями про навчання в університеті. На завершення студенти оцінили якість студентських обідів в їдальні університету.

Також 11.11. 2016 року викладачем  Кондратюк С.В. разом зі студентами групи А-31 була проведена конференція з дисципліни «Захист рослин» на тему: «Шляхи знищення хвороб зернових колосових культур. Під час конференції були заслухані доповіді студентів та розглянуті основні препарати по захисту  зернових культур від хвороб.

14.11. 2016 року. Викладачами Хитрук Н.В. та  Кондратюк С.В. спільно з робітниками Національного парку «Бузький Гард» була проведена прес-конференція на тему: «Діаманти БузькоСтепового біосферного ядра національної екомережі» для студентів спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва». Під час прес-конференції відбулася бесіда з працівниками парку та  переглянуті фільми про створення і роботу Національного парку «Бузький Гард».

Для підведення підсумків декади було проведено засідання циклової комісії агрономічних дисциплін на якому були обговоренні всі проведенні заходи декади.

                                                                                   Голова циклової комісії агрономічних дисциплін: Хитрук Н. В.