«Берегиням українського роду присвячуємо»

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.

 “Яке найкраще слово в світі?” —
  Раз мудрий хтось питав людей.

“Здоров’я”, — відповів так хворий.

 “Ні! Молодість!” — сказав старий…

“Найкраще — хліб!” — жебрак говорить,

 “Ні!Перемога”, — відповів борець.

“Найкраще — воля!” — рік невільник.

“Ні, правда!” — відказав мудрець.

 Аж тут з куточка обізвався
 Сирітка, ще малий хлопчак:
 “Найкраще в світі слово “Мама!”
 І всі сказали: “Мама! Так”.

    Саме такими словами розпочали свій святковий захід: «Берегиням українського роду присвячуємо» ведучі свята Лесюк Андрій та Балановська Леся, студенти групи В-31 Мигійського коледжу МНАУ.

  З гарними та ніжними словами до всіх матерів звернулися Горобченко Володимир, Книш Лілія, Балдук Даша, Бланько Ярослав, Чорновол Олександр, Андрюшко Світлана.

   У ході свята звучали  пісні українських виконавців про маму, які представили Савіна Світлана, Затуливітер Аліна, Решетніченко Дмитро, Чепелюк Анжела.

  Запрошені на захід мами, бабусі, студенти, викладачі та працівники коледжу мали можливість перейнятися зворушливою атмосферою свята. Свою шану та повагу до матерів студенти намагалися передати в кожному слові, у кожній пісні, у кожному русі. І нагородою їм були теплі, ласкаві посмішки присутніх матерів та усіх жінок, щирі глядацькі емоції.

Н. В. Тарасова, куратор групи В – 31